AFRISO

Wiedza, doświadczenie, produkty

AFRISO

CZYM JEST PORTAL PODLOGOWKA.PL?

Stworzyliśmy nasz serwis internetowy podlogowka.pl, aby w jednym miejscu zebrać wiedzę oraz, sprawdzone i potwierdzone przez ekspertów, odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące instalacji ogrzewania podłogowego

DLA KOGO STWORZYLIŚMY PORTAL PODLOGOWKA.PL?

Jesteś we właściwym miejscu jeżeli:

  • budujesz lub remontujesz dom i rozważasz instalację ogrzewania podłogowego,
  • szukasz godnej polecenia firmy instalacyjnej, która wykona dla Ciebie instalację podłogową, bez względu na to z jakiego regionu kraju jesteś,
  • posiadasz ogrzewanie podłogowe, ale obawiasz się, że nie działa ono tak jak należy, chciałbyś wiedzieć jaka jest tego przyczyna oraz jak usprawnić pracę instalacji.

DLACZEGO TEMAT OGRZEWANIA PODŁOGOWEGO JEST WAŻNY?

Ogrzewanie płaszczyznowe, w szczególności instalacje ogrzewania podłogowego, w połączeniu z niskotemperaturowym źródłem ciepła takim jak np. pompa ciepła gruntowa lub powietrze-woda, ale także kondensacyjny kocioł gazowy, to obecnie najtańszy i jednocześnie najbardziej ekologiczny sposób ogrzewania budynków mieszkalnych i komercyjnych.

Estetyka, higiena, komfort użytkowania i przede wszystkim niskie koszty eksploatacji, wynikające z niższej, wymaganej temperatury zasilania wody grzewczej (ok 30°C), przekonują inwestorów do wyboru ogrzewania podłogowego. Mimo, iż instalacje podłogówki wykonuje się w Polsce już od kilku, a nawet kilkunastu lat to ich popularności nie towarzyszył wystarczający dostęp do wiedzy i fachowych szkoleń.

Dlatego wciąż na poszczególnych etapach: planowania, projektowania i wykonania instalacji ogrzewania podłogowego zarówno inwestorzy, jak i fachowcy napotykają na dylematy. Jako zespół portalu podłogówka.pl jesteśmy po to, aby rozwiać wszelkie wątpliwości.

KIM JESTEŚMY?

Jesteśmy ekspertami międzynarodowej GRUPY AFRISO obecnej na europejskich rynkach od 150 lat. Nasz zespół to doświadczeni fachowcy odpowiedzialni za rozwój technologii, jaskość oraz wdrożenie do produkcji rozwiązań i urządzeń pomiarowych, regulacyjnych i zabezpieczających do instalacji grzewczych, wentylacyjnych i chłodzących. Jako AFRISO Sp. z o.o. od 27 lat obsługujemy na polskim rynku branżę instalacyjną, dzielimy się wiedzą, edukujemy i wspieramy naszych fachowców. Dzięki tej współpracy mamy informacje z pierwszej linii frontu. Do rozwoju portalu podlogowka.pl zamierzamy także zapraszać ekspertów z branży, w tym firm i organizacji, tak aby nasza baza wiedzy była możliwie najszersza i dostarczała Wam sprawdzonych i aktualnych informacji.

x

Formularz kontaktowy

Pole wymagane
Pole wymagane
Pole wymagane
Pole wymagane
Pole wymagane
AFRISO